Bildet med større oppløsning: OBS 700k

Mandal Gymnas 3R 1974




Anve Njål Øyslebø
Ta kontakt dersom du noe skal korrigeres.


Ida Faye

Løvenskjoldsgate 16

0260 OSLO

22 55 08 66

ida.faye@chello.no

Aase Bessesen

Måkeveien 5

4514 MANDAL

38 26 35 66

aase.bessesen@vaf.no

Elisabeth Blørstad

Lohnev. 74

4640 SØGNE

38 05 00 63

elisabeth.blorstad@trygdeetaten.no

Marit Vatnedal

Djupvikstrand

6035 FISKARSTRAND

70 19 39 55

marit.vatnedal@tietoenator.com

Stig Arne Strokkenes

Smålensg. 6

0657 OSLO

22 67 42 83

sstr@tiscali.no

Bjørn Erik Nærum

Bernt Liesgt. 17

4514 MANDAL

38 26 37 16

bj-erik@online.no

Alf-Arne Nøsted

Torjusheigt. 33

4514 MANDAL

38 26 32 18

alfarne@trygg.no

Jan Henrik Rosland

Olsvikskrenten 6

5184 OLSVIK

55 50 91 06

jhro@haraldsplass.no, jan.rosl@c2i.net

Finn Gauslaa

Rundveien 9B

4513 MANDAL

48 10 83 63

 

Anve Njål Øyslebø

Øyslebø

4532 ØYSLEBØ

38 28 75 83

anve@europe.com

Stein Hinderaker

Torjusheigt. 16

4514 MANDAL

38 26 12 18

stein.hinderaker@stromme.org

Karl Ove Gundersen

Grøngjelveien 11

4514 MANDAL

38 26 36 89

 

Stein Roald Sørensen

Neseveien 57

4514 MANDAL

38 26 42 03

ssoerens@online.no

Arve Lindland

Fløybakken 15

4517 MANDAL

38 26 41 61

arve.lindland@politiet.no

Reidar Finsådal

 

3854 NISSEDAL

35 04 72 94

finsadal@frisurf.no

Leif Gordon Kvelland

Staffelsgt. 4

0166 OSLO

22 61 93 20

leif.g.kvelland@normisjon.no

Roar Salthaug

Almeveien 21

4515 MANDAL

38 26 44 09

roar@salthaug.com

Otto Nodeland

Persheia 63

4515 MANDAL

38 26 40 41

otto.nodeland@mandal.kommune.no

Torleif Sandvik

Storhaugen 4

6013 ÅLESUND

70 15 08 01

 

Tonje Midling Jensen

Store Elvegt. 74

4517 MANDAL

38 26 19 45

 

Rannveig P. Solli

Kleppev. 72

5300 KLEPPESTØ

56 14 20 33

rannveig.solli@broadpark.no

Pål E. Andersen

Fagerstrandveien 56

1363 HØVIK

67 59 01 69

Pal.Andersen@hydro.com

Einar Rasmussen

Høylandsv. 35

4560 VANSE

38 39 42 58

Einar-ra@online.no

Jan Øystein Pettersen

Vigvollåsen 12

4635 KRISTIANSAND

93 24 80 83

Jan.pettersen@sonnico.no

Erling Skaar

Bøgardsvegen 20

6100 VOLDA

70 07 88 91

es@hivolda.no

May Grethe Arntzen Svenningsen

G. Vigelandsv. 2e

0274 OSLO

22 55 57 21

 

Knut Johannesen

Sundbyv. 12

3478 NÆRSNES

31 28 88 34

knutjoh@online.no




Se noen bilder fra 25år treffet 22.05.99

Copyright anve@europe.com
Opprettet: 31. mai 1999, korrigeres etter behov.